РУС БЕЛ ENG

Расклад спецыяльна арганізаванай дзейнасці

Спецыяльна арганізаваная дзейнасць

рознаўзроставай групы № 1

на першае паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года

 

Дзень тыдня

Час правядзення (ад 2 да 3 гадоў)

Час правядзення (ад 3 да 4 гадоў)

Адукацыйная галіна

Панядзелак

9.00 - 9.10

9.00 - 9.15

Дзіця і грамадства

Аўторак

9.00 - 9.10

9.00 - 9.15

Элементарныя матэматычныя ўяўленні

9.10 - 9.25

9.15 - 9.25

Перапынак

9.25 - 9.35

9.25 - 9.40

Музычнае мастацтва

Серада

9.00 - 9.10

9.00 - 9.15

Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін

9.10 - 9.25

9.15 - 9.25

Перапынак

9.25 - 9.35

9.25 - 9.40

Выяўленчае мастацтва

Чацвер

9.00 - 9.10

9.00 - 9.15

Дзіця і прырода (1 і 3 тыдзень)

Мастацкая літаратура (2 і 4 тыдзень)

9.10 - 9.25

9.15 - 9.25

Перапынак

9.25 - 9.35

9.25 - 9.40

Музычнае мастацтва

Пятніца

9.00 - 9.10

9.00 - 9.15

Выяўленчае мастацтва

 

9.15 - 9.25

Перапынак

9.25 - 9.40

Развитие речи и культура речевого общения

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Спецыяльна арганізаваная дзейнасць

рознаўзроставай групы № 2

на першае паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года

 

Дзень тыдня

Час правядзення (ад 3 да 4 гадоў)

Час правядзення (ад 4 да 5 гадоў)

Адукацыйная галіна

Панядзелак

9.00 - 9.15

9.00 - 9.20

Дзіця і грамадства

9.15 - 9.30

9.20 - 9.30

Перапынак

9.30 - 9.45

9.30 - 9.50

Выяўленчае мастацтва

Аўторак

9.00 - 9.15

9.00 - 9.20

Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін

9.15 - 9.30

9.20 - 9.30

Перапынак

9.30 - 9.45

9.30 - 9.50

Музычнае мастацтва

Серада

9.00 - 9.15

9.00 - 9.20

Элементарныя матэматычныя ўяўленні

9.15 - 9.30

9.20 - 9.30

Перапынак

9.30 - 9.45

9.30 - 9.50

Дзіця і прырода (ад 3 да 4 гадоў - 1 і 3 тыдзень)

9.45 - 10.00

9.50 - 10.00

Перапынак

10.00 - 10.15

10.00 - 10.20

Музычнае мастацтва

Чацвер

9.00 - 9.15

9.00 - 9.20

Развитие речи и культура речевого общения

9.15 - 9.30

9.20 - 9.30

Перапынак

9.30 - 9.45

9.30 - 9.50

Выяўленчае мастацтва

Пятніца

9.00 - 9.15

9.00 - 9.20

Мастацкая літаратура (ад 3 да 4 гадоў - 2 і 4 тыдзень)

 

9.20.9.30

Перапынак

9.30 - 9.50

Дзіця і грамадства

 

 

 

 

 

 

 

Спецыяльна арганізаваная дзейнасць

групы інтэграванага навучання і выхавання

на першае паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года

 

Дзень тыдня

Час правядзення

Адукацыйная вобласць

Настаўнік-дэфектолаг

Час правядзення

Адукацыйная галіна

Выхаваль

нік

Панядзелак

 

 

 

9.00-9.25

Дзіця і грамадства

Чарнушэвіч Н.С.

 

 

 

9.25-9.35

Перапынак

 

 

 

 

9.35-10.00

Мастацкая літаратура     (2 падгрупа)

Чарнушэвіч Н.С.

Аўторак

9.00-9.25

Элемен-тарныя матэма-тычныя ўяўленні (1 падгрупа)

Шэлехава А.М.

9.00 - 9.25

Элементар-ныя матэма-тычныя ўяўленні             (2 падгрупа)

Чарнушэвіч Н.С.

 

 

 

9.25-9.35

Перапынак

 

 

 

 

9.35-10.00

Выяўленчае мастацтва

Чарнушэвіч Н.С.

 

 

 

10.00 - 10.10

Перапынак

 

 

10.10-10.35

Музычнае мастацтва

Чарнушэвіч Н.С.

Серада

9.00-9.25

Падрых-тоўка да навучання грамаце (1 падгрупа)

Шэлехава А.М.

9.00-9.25

Падрыхтоўка да навучання грамаце

(2 падгрупа)

Чарнушэвіч Н.С.

9.25-9.35

Перапынак

 

9.25-9.35

Перапынак

 

9.35-10.00

Развіццё маўлення (1 падгрупа)

Шэлехава А.М.

9.35.-10.00

Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін

(2 падгрупа)

Чарнушэвіч Н.С.

 

 

 

10.00 - 10.10

Перапынак

 

 

 

 

10.10-10.35

Музычнае мастацтва

(1 падгрупа)

Чарнушэвіч Н.С.

Чацвер

 

 

 

9.00-9.25

Дзіця і грамадства

Чарнушэвіч Н.С.

 

 

 

9.25-9.35

Перапынак

 

 

 

 

9.35-10.00

Выяўленчае мастацтва

Чарнушэвіч Н.С.

Пятніца

9.00-9.25

Развіццё маўлення (1 падгрупа)

Шэлехава А.М.

9.00-9.25

Развитие речи и культура речевого общения              (2 подгрупа)

Чарнушэвіч Н.С.

 

 

 

9.25-9.35

Перапынак

 

 

 

9.35-10.00

Дзіця і прырода

Чарнушэвіч Н.С.

 

 

 

свернуть